| hândel a întrebat:

Vreau sa-mi tatuez si eu porecla penisului printr-un simbol chinezesc, chiar langa gland. Stiti unde as putea s-o fac? big grin

Răspuns Câştigător
| LaMisto a răspuns:

laughing du te la "racoare" ca iti tatueaza ce vrei tu acolo si e si gratislaughing

pai unde sa ti l tatuezi decat la un salon. scrie acolo TATUAJE, PIERCING etc

10 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Depinde daca e-n erectie sau nu. Daca nu e, ma scarpin in cap acum, nu prea am idei.

| hândel explică:

@ BU-BU-BU-BUNICUtule, trrraiesti? Si, spui c-ar trebui sa dau coltul pe dreapta? Da ai loc si pentru. mine, acolo? Vezi ca nu mai sunt asa suplu cum ma stii. laughing
@ moonY, am bataturi in palme, de la... munca. tongue

| hândel explică:

@ Flav, ce cap scarpini pentru. idei? E cu subinteles. rolling on the floor

| moonY a răspuns:

mai bine te'ai tatua in palma

| kukubau a răspuns:

... din gama lipsa de ocupatie laughing

| LaMisto a răspuns:

Daca observi bine am pus racoare in ghilimele aici racoare=puscarie, parnaie, zdup laughing. si referitor la intrebare de unde stiu? pai acolo e posibil orice de la tatuaje de care vrea baiatul pana la a te regulalaughingrolling on the floor) (ca sa nu zic altfel)nevoia te invata.

| mary_5801 a răspuns:

Daca te tatuezi, cu litere chinezesti fii sigur ca ai traducerea corecta, ca mai sunt unii care nu stiu si isi bat joc de tine. o prietena a crezut ca i-a scris numele iubitului in chineza, si cand colo stii ce i-a tatuat?''bumbac suta la suta''in lb chineza! si-a batut ala joc de ea.acum si-l modifica, asa ca ai mare grija.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia vezi ai par in palma? ca multi au, da nu vor sa recunoasca.

| tRancer a răspuns:

Fa-ti un tatuaj pe frunte si scrie sunt cam prost si retardat big grin

| tRancer a răspuns:

Fa-ti un tatuaj pe piept si scrie sunt prost si retardat...smug