| Adela_7593 a întrebat:

Vreau sa parolez un folder.Stiu cum da vreau sa se paroleze de tot.De exemplu, am un folder cu muzica si se paroleaza doar melodiile nu folderul cu totul...sau cu poze.Stiti cumva niste programe cu care il pot parola cu totul? Sper c-ati inteles...big grin

Răspuns Câştigător
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Ai aici un program pentru a parola fişiere, foldere. Ai şi un tutorial mai jos : http://encryptonclick.ro.malavida.com/d5753-descarcare-gratuita-windows. Baftă!