| elamit a întrebat:

Vreau sa sterg acest cont, dar nu ma ajuta nimeni, am trimis mesaj la contact, dar nimic, ce mai trebuie sa fac?

2 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

De ce sa-l stergi? Nu mai intri, dar daca o perioada de timp ai nevoie de un sfat poti intra oricand, pe noi ne gasesti aici, sau cand nu ai ce face si te plictisesti, te distrezi cu intrebarile si raspunsurile noastre.

| anad a răspuns:

Probabil iti vor raspunde, dar dupa un timp.Ar fi pacat totusi sa iti stergi contul ca, din cand in cand, ai mai putea sa intri sa mai citesti ce mai zice lumea, sa mai raspunzi la cate o intrebare sau poate chiar sa intrebi ceva.