| Adriana_Zsiga_1993 a întrebat:

Vreau sa stiu ce imi rezerva viitorul in urmatoarea luna

2 răspunsuri:
| drhotzu a răspuns:

Tu si toata lumea laughing)
dar nu prea ai de unde sa stii!
nu prea are cum sa existe pentru ca pentru urmatoarele 10 minute exista o infilnitate de posibilitati de desfasurare date de o infinitate de actiuni si reactiuni, atat ale tale cat si a toturor. asa ca este imposibila "predictia viitorului" tot ce poti sa faci este sa iti faci un plan pentru urmatoarea luna si sa incerci sa il aplici, dar doar atat!
PS: NU EXISTA "ASA ESTE SCRIS"/"ASA A VRUT SOARTA" ETC!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E mult pana maine, ca sa nu spun ca intr-un minut poti sa dai ochii peste cap daca nu de cateva ori, macar o data si bine.deci sa stii ca ziua de azi e a omului, dar cea de maine apartine Domnului.