| Onutzu a întrebat:

Vreau sa vad un film bun si nu stiu ce film sa descarc thinking Ce film imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| lily1970 a răspuns:

De groaza: The hills have eyes; comedie:American Pie; romantic:A walk to rememberhappy

41 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

E ceva mai vechi, dar e primul care m-a venit in minte: Ocean`s 11, sau 13?!, daca nu le-ai vazut atunci...Sau Sacalul, cu Bruce Willis si Richard Gere.

Anna
| Anna a răspuns:

The other end of the line, Seven Pounds sau Slumdog Millionaire.

pupimik
| pupimik a răspuns:

Slumdog millionaire
push
the island
ink heart
brown sugar
eternal sunshine of the spotless minds
dedication
just like heaven
keith
august rush
role models
...cam astea imi vin in cap la ora asta big grin

pupimik
| pupimik a răspuns:

Apropo de Crank 2...nu l-am vazut...in schimb mi l-a povestit un prieten de 4 ori cand era rupt de beat. Vreo ora jumate am ras incontinuu de el. Avea un talent de a povesti filmul... fenomenal laughing) [ "galbejorii aia...cu ochii alungiti...cum ii cheama? Asiatici. da! Asa!" rolling on the floor ]

| dicarmencitta1957 a răspuns:

Un filmulet cu virrusi.....he,he.Glumeam, ce iti place tie mai mult, fiecare are preferinte.

| iiirrriiisss a răspuns:

Pathology - un film foarte interesant! (ti-l recomand cu caldura). - crima, suspans, thriller.
How High - o comedie superba! - filmul e din 2001, dar ti-am spus e superb.

PS: uita-te la pathology, nu vei regreta.
il gasesti si online pe: www.watch-movies.ro

| Onutzu explică:

Imi plac toate genurile de filme mai putin drame

| dinusinziana a răspuns:

Alegerea sophiei (e cu istorie, in caz ca iti place) she's the man, devil wears prada, saint ange, house of wax (horror), mirrors (tot horror)

| vladimir23 a răspuns:

Pai depinde comedie horror actiune?

| vladimir23 a răspuns:

A eu am vazut van wilder amandoua parti si pot sa spun ca e super, scary movie 1, 2, 3, 4, super filme asa mi sau parut mie
daca vrei neaparat sa te uiti la un film sunt trailere din filme uite aici o adresa
http://www.cinemagia.ro/
http://www.cinemarx.ro/
la adresele de sus vei vedea trailere sau ultimile filme aparute si...

| ioana_5498 a răspuns:

Vagabondul milionar si the curious case of Benjamin Button, 88 de minute, daca vrei ceva mai romantic, casa de langa lac, if olny...

| marria a răspuns:

Butterfly effect-primul k al doilea e varza si pianistul... mie mi-au placut f mult

| danutzzz1992 a răspuns:

Fast and furios 4, zi c eu un film bun care merita vazut are tot ce ii trebuie in el: efecte speciale bune, un pic de comedie, te tine in suspans etc nu va dezvalui tot ca nu mai devine interesant si un alt film pentru pasionati filmelor sci fi STAR TREK XI! Vizionare placuta!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra aici:

http://www.watch-movies.ro/

...si alege din filme noi, pentru. orice nelamurire msg me in privat.

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Filme grozave :
Seven Pounds
The Pursuit of Hapyness
Fellon(super tare)
Love story
Pearl Harbor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti recomand un film ace ventura. misiune in afrika

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi>four feathers si twilight! cauta pe ghinionist.ro!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Last of the sun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Comedie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, 2012
e taaare frate, crede-ma!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Singura casa 4 e destul de mijo sa-l vezi inainte
da?
nu te oblig sa-l descarci

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mah ce sa zic,,, uitate la 2012

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avatar e un film super dac nu la-ai vazut tilrecomand e superrrrrrr

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La vita e bella

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.onlycriminal.net

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Twilight 3