| lolas23 a întrebat:

Vreau si eu catalogul avon din luna decembrie 2010 (online) funda.:*:*:*

Răspuns Câştigător
| fif2002 a răspuns:

Intra pe www.claudia09avon.eu gasesti campaania 17 (decembrie) la o calitate foarte buna in plus gasesti si campania 1 /2011

3 răspunsuri:
| avoncosmeticecoordonator a răspuns:

Buna. daca mai e de actualitate poti vedea brosura pe www.avon-cosmetice.com
a fost valabila pana pe 28 dec si in scurt timp o sa o poti vedea pe cea din ianuarie in care apar multe noutati si multe produse la reducere.
daca te intereseaza o comanda suna-ma 0732440744 sau aplica pe site si te caut eu.
mihaela