| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu cele mai ascultate si cele mai frumoase piese house, dance, rap. ce va place voua, deci preferatele voastre. Am mare nevoie deoarece mi-am formatat calculatorul si nu mai am nici o melodie. Helppppppp! Sarbatori fericite tuturor!

6 răspunsuri:
| T30D0RA a răspuns:

Chris Mayer & Sonny Flame - Confused (Extended Mix)
Nick Kamarera & Phelipe - Reason for love
Dario Zack & Starchild - My baby
Deepside Deejays - Feels so good
Dj Sava & Raluka - Gone away (Chris Mayer remix)
Gadyno - No more lies
Morris & Sonny Flame - Havana lover
Mossano - Indianotech
Vali Barbulescu & Damon - Feel
Flavy deejay & Danny - Breeze
Liviu Hodor & Tara - Happy for you
Morris - Don't say
Narcotic Thrust - I like it
Starchild - Love love
Sunrise INC - Day by day
Tom Boxer & Antonia - Morena my love
Tony Ray & Kristina - Please
Vanshock & Paul and Luke - Strange
Cristiano - Feel you
Daniel Timanfaya - La distancia
AlexUnder Base & Frissco - Free
Delyno & Park Place - I have the world
Dk Miki Love ft. White - Black Pussy (Original mix)
Pitbull - Hotel room service
Dj Chris Livio - Say bye

cam atat ajunge... ca nu mai incape laughing

| Kqzu97 a răspuns:

David Deejay ft. Dony-Temtation
Toate melodiile lui David Deejay...
David Guetta-Sexy Chick
Anda Adam-Love on u
Laurentiu Duta-Freeman
LadY Gaga-Bad Romance
Mossano-Indianotech
Moriss-Havanna Lover.
Sper sa-mi dai fundita

| constantyna a răspuns:

Iata cateva:"In and out of love"-Armin van Buuren(genul trance),"Meet me halfway"-Black Eyed Peas(genul pop),"She Wolf"-Shakira(pop) etc.Sarbatori fericite!

| Milk Swan a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=vKwXpXazVjw

Amy MacDonald - This is The Life Lyrics

| byiju a răspuns:

Sal, uite o serie de piese prefarate de mine:
Dan Balan-chica bomb, Radio Killer-voila, Morandi-Colors, Andreea Banica-samba, Claudia Pavel-don't miss missing you, Laurentiu Duta-Freeman, Bloggers-ma doare o luna, Voltaj-vara trecuta, Adriana Rusu ft Tataee-noi 2, Adriana Rusu-antidot, Adriana Rusu-sentimente, Corina ft Tony Cottura-quieres una aventura, Madona ft Timbaland and Justin Timberlake-4 minutes, Pussycat Dolls-don't cha, Shakira-la tortura, Kristine-Se Thelo, Dj Project - Hotel, Hi-Q Lose You, John Puzzle feat. Chriss T-I Miss You, Alessandra & Play & Win-Goodbye, Smiley ft Adi-Cuvinte, Teasta-Ultima Scrisoare, SampLe-N-am cuvinte, Dj Aligator-close to you, Farky ft Basty-sentimente fine, DaOne-cat de mult raneste dragostea, DaOne ft. Karina-cauti a ma inlocui, Basty & Farky-inger pierdut, 50 cent-candy shop, Puya ft Sisu-misca-te, Kheops ft Georgiana- propuneri indecente, BUG Mafia-hai cu mine...
Sper sa-ti fie de folos.La fel si tie Sarbatori Fericite!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mossano-indianotech, ela rose feat david deejay-I can feel, roller sis-she telo