| Anonoim a întrebat:

Vreau si eu ideei de cadouri de 14 feb big grin fundaitza la cea mai buna idee

5 răspunsuri:
| DennyxD a răspuns:

Te sfatuiesc sa incerci sa faci ceva handmade(facut de mana), precum o bratara din aceea din ate coloratelove struck sau ceva personalizat, insa de tinehappy Prietena ta va aprecia mai mult ceva care ai incercat sa faci sau sa personalizezi tu decat un citch de pe piatasmug Poti sa faci si o felicitare, sa compui tu niste versuri speciale pentru ea. o sa creada ca ti-ai dat interesul si ca ti-ai facut timp pentru a-i fake ceva pe placul ei>:d<

funda?happy si bftsmug

| forever4you a răspuns:

Poi un parfum, o bratara, un ursulet de plus, un lantisor, o felicitarebig grin

Orice ai alege nu uita ca sa-i cumperi si o cutie de ciocolata milka dintr-aia in forma de inimioarawinking

| cat a răspuns:

In functie de buget poti sa-i iei ceva de genul rama foto in care ii pui o fotografie care sa-i aduca aminte de un anumit moment frumos petrecut impreuna si/sau un simbol al prieteniei voastre http://www.crownfashion.ro/......hei-106732

| gabi115 a răspuns:

O bijuterie ceva. o geanta frumoasa. funda?

| gabi115 a răspuns:

Un ursulet de plus... mare