| Puf0sheniieee a întrebat:

Vreau. si eu in macsim 15 miin. sa`mi dati si mieee : x. nistee status. pentru atunci cand te certi cu prietena cea mai buna. si ca te`ai saturat ca tot se baga cineva intre voi :*. sau pentru prietenie terminata. dau FUNDAAA. si vott. pentruu primele status. si cat mai repedeee. VAA ROGGG!

Răspuns Câştigător
| LittleDrop a răspuns:

. niciodata nu e prea tarziu`! toate trebuie` sa le`ncerci, incearca`le pe viu! cand t0ti prefacutii se prefac ca` stiu ridica doar degetu` mijlociu`?!
.[ღ•]Nu asculta ce zice lumea`i plina de venin. Doar tu cu mine restul` conteaza mai putin[•ღ]
.•Nu`mi pasa ca zic unii ca nu esti pentru mine, Nu`mi pasa si am un motiv: Eu chiar Tin la tine!•
. •-Zambete false, Priviri pline de ura, Cuvinte aruncate`n vant, Minciuna, Invidie. Si toate astea fara motiv, am oferit dragoste unde trebuia sa ofer Indiferenta!•
. Sh s`au spus multe vorbe rele despre noi. *** la toti care auu vrt s` ne traga inapoi!

2 răspunsuri:
| Raphael a răspuns:

Scrii ca o scindura! Dar ca una neslefuita! Iar dupa cum dai si termene... Si sinteti mii...