| CoryCorina a întrebat:

Vreau si eu niste idei pentru decoratiuni din hartie pentru craciun... Dau fundita si vot la toti(la toti doar votul ca funda nu potlaughing )

4 răspunsuri:
| bilexa a răspuns:

Daca ai Picasa instalat poti descarca o multime de exemple pentru decoratiuni de craciun sau da-i un serch pe youtube si gasesti si acolo.

| JohannaStone a răspuns:

Poti da pe YouTube cautare de origami sau poti sa faci de exemplu fulgi de zapada: fa un patrat (mai mic); apoi indoaie-l obtinand un triunghi si incaodata apoi ia o foarfeca (e mai draguta cea cu modele) si taie in toate directiile apoi desfa-l si : Voilla! Un minunat fulg de zapada! Cu placere de raspuns. Astept o fundita!

| cosminpanait6 a răspuns:

Cauta pe youtobe.ro fulg de nea 3d si o sa moara de rusine cine vede fulgu ala 3d

| Zuza_2058 a răspuns:

Poi poti sa faci origami sau fulgy de zapada
(sau patratele pe care sa lipeste diverse urary)