| BlackMe a întrebat:

Vreau si eu niste status Faine...Plzzbatting eyelashes

1 răspuns:
| PeAripiDeVant a răspuns:

Hey!"Inainte sa incepi sa alergi,asigura-te ca ai invatat sa mergi","Uneori singura mutare viabila este sa nu muti.","Esentele tari se tin in sticlute mici","Maybe someday we'll live our lives out loud","Fiecare buruiana are umbra ei","Nu conteaza anii din viata ta,ci viata din anii tai.","Unii oameni spun ca viata este-o lupta,dar foarte rar am auzit pe cineva care sa fie sigur ca a castigat sau a pierdut","Râzi şi lumea va râde cu tine, sforăie şi vei dormi singur.","Succesul nu este cheia fericirii. Fericirea este cheia succesului.
Daca iti place ce faci, vei avea succes.","Intr-o zi voi putea zbura","Cuvintele sunt lacrimile celor ce ar fi voit asa de mult sa planga si nu au putut.","Timpul este asemenea unei prapastii in care cazi,te vezi cazand, dar nu reusesti nicidecum sa-i vezi capatul.","„Mare" poate fi considerat un cuvânt prin care se explicǎ multe, dar din care nu se înţelege nimic.","Cu cat stii mai mult, cu atat iti dai seama ca stii mai putin."Astea mi-au venit acum in minte.BYEE!