| andreea4ever a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri mai originale:*:*. Sa nu fie de dragoste! Altceva
Ms anticipat!

6 răspunsuri:
| SufletDeCopil a răspuns:

Lumea se`ntreaba"cine sunt?"... tot` ce`am auZit sunt` D0ar v-orbe`n vaNt. Dar` |ntr+_o zi vei \intelege si poate` ve| priVi prin ochII mei. EsTi LibEr sa Spui s| sa Crez| ce VrE|!

Lumea spune`ce vrei s`auzi. si pare` numai` a ta. da` cand te`afunzi, lumea nu mai e asa... crezi ca lumea stie ce e bine sau rau? fiindca lumea vrea` LoCU` TAu!

Sunt sigura si va asigur ca fiecare` greseala facuta.iti face cate`un bine... n-avea incredere` in altii.ai incredere` in tine!"

Sunth cine sunt si n-am mari pretentii…Nu poth fi condusa, nu am conventii, deci…nu am nevoie sa-mi dai lectii!

Cu TimpU `am InvaTaT sa FAc, Sa taC.Cu TimpU`am InvaTaT Sa Tac Si sa Bag La caP. IntotdeaUna capul sUs Si pRiviRea dReapta. NikioDaTa Nu poti Sa Stii cE Te asTeapTsa"

Mult prea activa tonica mereu mult prea activa plina de tupEu se misca eLegant si te pune in miscare comportament periculos ca a iesit la vanatoare

Nu ma supar din contra sunt fericita... daca eram un nimeni nu eram asa barfita.castig orice meci, pe scena iti dau scor iar daca o dau in bara, am grija sa fie bara-gol

Ce le tot pasa pe cine iubesc, cu cine vorbesc? De ce imi spun cum sa traiesc? E treaba MEA cum ma imbrac si doar a MEA cand ma dezbrac cu cine, cum, unde si cat!

| Alii a răspuns:

84.~mintzi ieftin si prost,,, iti stiu replicile pe derost, ce urmeaza sa zici sti eu dinainte, mereu ai incercat sa ma faci din cuvinte, voi ramane mereu aceeasi fata cuminte cu ganduri rele in minte
85.~Are numai 15 ani si nu stie c simte... Astazi te iubeste.Maine te mintelaughing... Dar nu incerka s`o schimbi. Asa e ea! Dk ie a lui.Nu poate fi si a ta
86.~Esti patetic si tu sti...nu mai cred in jucarii... tu mereu crezi ca pun bothu, hai ca`o faci pe idiothu
87.Ai grija de tine, si de tarfa ta. Sa te doara inima cand te uiti la poza mea!
88. Te uiti ca Fraierul in trecut... Abia acum Iti dai Seama ce`ai Pierdut Cand ma Vezi ca Zambesc frumos... Iti dai Seama ca esti cel mai mare Prost.
89.Ma Urasti? Problema Ta.•Tupeista? Pt ca trebuie sa fiu mereu peste tine! •Vrei sa`mi devii prieten? Demonstreaza`mi ca meritzi •Indiferenta? Daca nu ma interesezi •Te urasc? mi-ai dat motive •Falsa? Doar cu unii •Te Deranjez? Iarta`ma, Chiar Nu`mi Pasa
90.←♥→Mersul ei de scena… Te baga in dilema… Vorbeste ca O profesoara… cu un cuvant te baga`n Boala… pozeaza pozitii proprii… iar voi TARFELOR da-ti Copy←♥→
91.Prefer sa fiu o SCORPIE decat ca tine o alta COPIE!
92.Mai stii? Iti placea sa o vezi razand. Ea tot cu zambetul a ramas, tu tot cu ea in gand
93.Si cand te uiti in ochii mei ce vezi? Ma bucur ca acum esti constient ce'ai reusit sa pierzi.
94."Nu ma cuNosti ___ sPui cA SuNt fitsSOaSa ___t3 aScUlT aT3nTa sI iti sPuN: `cHiaR Cr3Zi cA imi pAsA?`"
95. Te'am iubit, fraiere, chiar te-am iubit candva! Priveste'ma dar stai departe, acum nu te mai vreau! E mult prea tarziu pentru regrete, Te-am uitat nici nu vreau sa te iert!
96. M-ai avut, dar m-ai pierdut... Dar iti garantez ca niciodata nu ma vei mai pierde...Pentru ca nu poti pierde ceva ce nu mai ai!

Fundita:X:X:Xpuppy dog eyes~~~

| ♥.Sagemix a răspuns:

1.Stii ca nu mai vrei, stii ca nu mai poti. Dar continui sa faci totul pentru toti. Lor nu le pasa de tine. Ii doare in c*r daca tie ti`e bine.winking

2. Vor sa te vada jos, cat mai jos. Ratacit, pe un drum, fara bilet de intors. Dar tie nu iti pasa, nu lasi timpul degeaba sa plece. Nu stai cu ochii in soare sa vezi cum viata trece.winking

. stiam mai multe. dar nu `mi mai vin acum in minte. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le doresc dusmanilor mei 3 masini in fata casei: salvarea, politia si pompierii

| andrada53 a răspuns:

Pfff...

1. Nu vreau plictiseala de la ignor!
2. Daca tu dai BUZZ eu dau IGNOR
3.Bravo am stat sub acperire in Ignor si in Ofline
4.EU: cine suntem noi? TU: agentzi sub acoperire!

sper sa-mi dai fundtza

plz cas noua si am 10 aniiii

pllzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
zzzzpzlzpzlzpzlpzlpzlpzlpzlpzlzplz

| BebelusJ a răspuns:

Am niste statusuri nice:*

ღs-a тяεzιт ℓa яεaℓιтaтε! a ∂εмσηsтяaт ca ρσaтε! ღ
Nu ma intereseaza si nici nu m-a interesat! Tu esti cel Vinovat!
Esti Neinteresant Cand Te Crezi Interesant Cand Te Bagi In Seama Vorbindu-mi Arogantwinking!
Frec Menta Cu Pissss:X! Nu Deranja!