| offline a întrebat:

Vreau si eu o porecla sa mi se potriveasca. Ma cheama Simona, sunt o fata draguta, descurcareata, imi place sa cant, sa dansez, imi place frumosul [ muzica, lecturaa etc big grin ]. VReau o porecla draguta, pe care o pot folosi si ca nickname[ nu trebuie sa aiba legatura cu numele neaparat]. Multumesc. Dau fundita >big grin

6 răspunsuri:
| Doddel a răspuns:

Simona ->Mona ->Monalisa => Lisa. mi se pare frumos happy

| Ale_8242 a răspuns:

Sim, Simi, Simo, Mona. Si cunosc o fata Simona careia i se zice Momo. Ciudat, dar daca ei ii place...

| daiana a răspuns:

Simona=>Simo, Simy, Timy, Simonik,
Simony, Mony, Monik,
Simisor, Simonica,
Simiutza, Simi, Simonela,
Simix, Simonix, Simm, Simonel...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simo, Mona, Seem[Sim].

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe mine ma cheama cristina si vreau o porecle ma ajutati

| Denii_7043 a răspuns:

Mishii smuglove struck
mie imi placebig grin