| prinka1978 a întrebat:

Vreau si eu povesti care vi s-au intamplat voua, orice:]].

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Se facea ca eram la scoala la ora de gramatica. Si am luat un 2 cat mine de mare.

| Violleta2022 a răspuns:

A fost odata ca niciodata...
continuarea maine, ca acum trebuie sa mergi la culcare!

| aXy99 a răspuns:

Peste cateva ore am examen.
Deznodamantul il vei afla in scurt timp.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aveam 7 ani iar mama ma cheama la masa. Imi pune un castron cu ciorba si imi spune ca se duce la munca, urmand sa se intoarca acasa peste 7 ore. Incercand sa termin tot castronul si sa nu o supar pe mama ca iar nu am mancat tot m-am gandit sa arunc ciorba in spatele aragazului. Peste 2 saptamani mama a facut curatenie in bucătărie si a observat un miros puternic de langa aragaz. Cand a vazut " ciorba", ca nu mai arata a mancare, mi-a dat sa mananc timp de o saptamana doar ciorba.