| BiancaSweetGirl a întrebat:

Vreau si eu programe de editat poze(download nu online)... ziceti-mi si mie niste nume daca stiti (dar nu photoshop)...Plz

Răspuns Câştigător
| Andromedda a răspuns:

Photoshop e cel mai bun. Poti sa faci orice cu el doar sa stii cum sa lucrezi. Cauta niste tutoriale pe youtube despre cum sa schimbi fundalul, culoarea parului, ochilor, si o sa vezi ca ii mai fain decat alte programe.happy

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.dariusavram.weebly.com

la pagina free download gasesti programe multe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Photoshine si photoinstrument

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Photoshine si photoinstrument si nu te lua dupa fata cu photoshopnu e bun de nimica si nici nu merge descarcat sunt adrian te pup pa