| MiriamO a întrebat:

Vreau si eu sa stiu ce se poate vizita prin Busteni (sau prin imprejurime). Si vreau sa stiu daca a fost cineva acolo si cum i s-a parut. Mersi.

Răspuns Câştigător
| AlternoGirl a răspuns:

Buna, Miriam! Busteni este un oras foarte frumos! Poti face o multime de trasee turistice, poti merge la Cascada Urlatoare, poti merge cu telecabina, daca ai rabdarewinking. Prin imprejurimi, poti merge la Brasov, la Parc Aventura, Aqualand, in Piata Sfatului. In Sinaia poti vizita Cazinoul (daca se mai poate acum). Si in Predeal ai ocazia sa ajungi... Traseele turistice sunt valabile pentru toate locatiile enumerate. Sper sa te distrezi!

1 răspuns:
| mona a răspuns:

Frumos si aer curat