| LeonMarius777 a întrebat:

Vreau și eu un sfat în legătură cu o problema personala.
Este ceva destul de jenant dar este de natura medicala.
Pentru context am 24 de ani dar sufăr de vezica hiperactiva, mult timp nu am făcut nimic în legătură cu condiția asta și s-a agravat în timp, acum ma ocup de asta și am început tratamentul. Dar în momentul de fata deja a început sa imi cauzeze probleme. Pe lângă job-ul de birou pe care îl am mai fac și Uber și din cauza condiției mele îmi este foarte greu pentru ca nu pot sa ma țin foarte mult și mi s-a întâmplat și sa ma scap pe mine. De aceea am început sa folosesc scutece de adulți când conduc ca măsură de precauție.
Credeți ca este ok ca soluție temporara pana îmi rezolv problema?
Știu ca este ciudat dar chiar mă ajută fiarge mult.

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Ca masura temporara este ok sa folosesti scutec de adult, dar ce te faci pe termen lung
medicul ce zice este vindecabila o problema de genul?