| kmytza4u a întrebat:

Vreau si eu un tratament pentru pete rosii(pentru fata), stie cineva? sa fie ceva mai natural...:-d

3 răspunsuri:
| cosima11 a răspuns:

Cauta la o farmacie naturista. sau si la farmacii normale este crema de la Farmec pentru pete si pistrui.:*

| Zenithf a răspuns:

Pistrui? Well, pentru pete pe fata, maini, picioare si alte parti ale corpului, seva de rostopasca este un remediu bun, am citit ca poate face si semnele de nastere sa se reduca in dimensiuni asu chiar sa dispara. :-\