| robertuzu11 a întrebat:

Vreti sa va jucati cel mai tare metin?
Download: http://www.megaupload.com/? d=JZL2R2LJ (scrieti la mc : 5.92.95.66)
Register: http://5.92.95.66/index. php
Este un server cu hamachi: metin2best_30, metin2best_40, metin2best_50 toate cu parola 12345
Ratele sunt de 1000x, este un server pvp-mode.
La inceput primiti lvl 99, arme, bani iar bonusurile sunt suber bune! Evenuri toata ziua(dar si ce eventuri:X:X) GM super de treaba va da tot ce vreti!
La negustori gasiti tot ce vreti: king2, posedate, arme noi, bijuteri noi, etc
Sa va bagati!
Id meu de mess:mare_vagabont2010 si id e skipe robert12345123451

3 răspunsuri:
| BlAcKLioN a răspuns:

O sa il incerc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Super fain serverul si merge pacat doar ca te scoate cam des sad
dar e super iti da lvl 99 la inceput cu king1/sirius+9/partizan+9/groli+9/si otel+9/pe war dar pe orice carcater o sa va dee arme epice si e toate. incercati rapid super serverul arme epice si tot ce vrei in magazin la pret de nimic pana in 5k ei tot ce vrea inima ta de la un metintongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bgf