| Yee a întrebat:

Yee(Hristos a inviat)! Stie cineva cand replica: "Paste fericit, dar nu pe iarba mea" se va demoda?

4 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

E demodata de mult.

| MihaiNicu23 a răspuns:

In 10 ani poate cand lumea va fi mai putin credincioasa.

| PersonajFictiv a răspuns:

Mi se pare o replica folosita in mare parte de oamenii care sunt cum pretinde asta ca e :
http://m.youtube.com/watch?v=8XuI9s4QraU
In caz ca esti unul din ei nu o sa te prinzi nici daca vezi vide-ul, dar e vorba de retardati.
In fine, nu am nimic cu astia cu dezabilitati, dar daca esti prost pentru ca nu iti folosesti creierul facand ceva si ajungi sa fii o leguma ce scuza ai? ( zic in general )

Oare nu se trezeste nimeni sa zica " O sa pasc iarba din *** ma'tii "? eventual un tip care face s3x 0ral ( nu am voie sa scriu asta dar admini aproba tot felul de intrebari retardate, ce eficient :D ), cine stie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

''se va''?