| anonim_4396 a întrebat:

Ziceti-mi niste site-uri cu margele.Sa pot cumpara margele dar nu online sa cumpar in realitate adica sa merg eu la magazin.As vrea sa fie aproape de pitesti Urgent sa fie cu tot doar eu sa le confectionez

12 răspunsuri:
| InGeR aLb a răspuns:

Pai nu stiu daca are si in pitesti magaziunul asta dar stiu un magazin Carrefour are margele si facute si dinalea care le poti creea ta este de la Hannah montana sper ca ti-am fost de ajtot papawave

| alessiaS a răspuns:

Buna.
Poti gasi ceva dragut pe www.okazii.ro eu de acolo imi cumpar de toate.

| kai a răspuns:

Ptiu de gramatecalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Www.margele.net si www.Toho.ro cu placere

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Www.margele.net

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Www.margele.net

| cosmindic49 a răspuns:

Vezi Aici http://dshop.cabanova.com/bijuterii-ieftine.html
Sunt foarte bune, vei fi multumita

Sper sa iti placa

| IulianaZ a răspuns:

Www.margeluteonline.ro au multe modele la preturi foarte bune.