| viatadecacatt a întrebat:

Ziceti-mi si mie ce sa fac. vreau sa descarc niste poze de pe tel si cand bag cablu de date, intru in my computer si unitatea G scrie INTRODUCETI UN DISC IN UNITATEA G si nu merge sa descarc pozeleangry.
Cine stie ce ar trebui sa fac plz dau funditabig grin:*

Răspuns Câştigător
| Cryssy a răspuns:

Trebuie sa dai niste setari din telefon.

5 răspunsuri:
| viatadecacatt explică:

In cutia aia de la tel nu am gasit decat un cd despre telefon nu stiu oricum nu are legatura cu ceva de instalatthinking Ma mai uit odata oricumlaughing)

| alex2009 a răspuns:

Pai ai instalt sidiul cu setarile de la telefon?

| angella1972 a răspuns:

Cauta pe net softul pentru telefonul respectiv si instaleaza-l in pc

| alex555 a răspuns:

Da este posibil urmatoarele:sa nu faca contact undeva/ sa trebuiasca sa reformatezi cardul(in caz ca sunt pozele pe el si este nou)asta am patit si eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate trebuie sa introduci un CD gol. Incearca si in C ca poate merge!