| CuriosEL a întrebat:

Ziceti-mi si mie jocuri online gen WolfTeam Mu online Metin2 Perfect world international sau genuri noi va rog frumos ziceti-mi

Răspuns Câştigător
| DJRocker a răspuns:

EmpireMT2.eu sau AirRivals.Numai ca la mt2 nu poti folosi butoanele doar mouseul dar e tare iti da armat din prima am facut lv 30 si am 22 miliarde e misto la inceput iti da fms +9 rib+9 inel de teleportare doar iteme +9.La fel si la AirRivals folosesti numa mouseul dar cand te duci cu avionu poti folosi butoanele. Sper sa-ti placa jocurile astea.Sau NerdMt2.Mult noroc!