| carmelita a întrebat:

Ziceti-mi un bancwinking

Răspuns Câştigător
| Rizer a răspuns:

Doi homosexoali se intalnesc. Primul zice:Mai am o curva de ma fac de ras cu ea:Nu face sex la ora nici dea naiba.Al doilea zice:Sti de ce nu facetongueentru ca tu esti prea lent.Sti cum am facut eu:Am scopito am rupt-o de sani, am scos sa trag de cur si mam simtit asade bine.
Primul zice din nou:Asa-i ba:Ma duc acasa si o scopesc o violez ca sa ma simt cat mai bine si pentru ca sa u se iroseeasca ma duc sa fac sex cu toate femeile din ors


Jaf la o banca. Tipul cu cagula pe fata. Zbiara la casiera:
-Femeie hai la seif! Nici o vorba, taci, incuie toate usile.
Tipa speriata descuie sertarele, incepe sa scoata bani.
-Fac orice, fac orice.
-Lasa bani acolo, vino langa mine, descheie-mala pantaloni, hai cu gura. Ahce bine, asa strange-o, suge suge, vezi nevasta ca se poate?!

11 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

I:Care sunt cuvintele care fac rechinii fericiti?
R:"Om la apa"

Un agent secret american merge in Rusia intr-o bodega si incearca sa-si demonstreze ca nu va fi recunoscut ca nefiind de origine rusa.
Cere in cea mai perfecta rusa un pahar de votca si il bea dintr-o inghititura.
Rusii din bar se uita admirativ la el si zic:
- Tu esti spion american!
Americanul infuriat ia o balalaica de la unul de pe scena si incepe sa cante la ea ca un mester.
Barmanul si rusii din jur:
- Tu esti spion american!
Americanul mai incearca un truc. Cere orchestrei sa cante un cazacioc. Si incepe americanul nostru sa danseze ca apucat.
Barmanul si rusii din jur:
- Tu esti spion american!
Suparat la culme americanul intreaba pe barman:
- De ce tot spuneti ca nu sunt rus?
- Pai de baut ati baut ca un rus, de cantat la balalaica ai cantat ca cei mai meseriasi de la noi, iar de dansat cazacioc n-am mai vazut pe nimeni sa danseze asa de bine.
- Si atunci?
- Pai noi in Rusia nu avem negrii...

Melcul fugea prin padure ca dementul si se intalneste cu ursu:
- Melcule, de ce fugi ma?
-Ba, a venit DNA-ul prin padure si aresteaza tot!
- Pai ce treaba ai tu cu DNA-ul, ma?
- Pai eu casa, nevastamea casa, fimiu casa, de unde atatia bani?
Pleaca melcul, si dupa cinci minute fuge si ursu care se intalneste cu strutu:
- De ce fugi, bai ursule?
- Ba, a venit DNA-ul prin padure si aresteaza tot!
- Pai ce treaba ai tu cu DNA-ul, ma?
- Pai eu blana, nevastamea blana, fimiu blana, de unde atatia bani?
Pleaca ursul, si dupa cateva minute fuge si strutul, care se intalneste cu maimuta:
- De ce fugi, strutule?
- Ba, a venit DNA-ul prin padure si aresteaza tot!
- Pai ce treaba ai tu cu DNA-ul, ma?
- Pai eu traiesc pa picior mare, nevastamea pa picior mare, fimiu pa picior mare, de unde atatia bani?
Fuge strutul si dupa cateva minute fuge si maimuta. dupa 50 metri sa opreste maimuta si zice:
-Ba, ce sa-mi faca mie DNA-ul ma ca eu sunt in curu` gol, nevastamea in curu gol, fimiu in curu gol!"

Un batran de 90 de ani ii spune doctorului sau:
- Nu m-am simtit niciodata atat de bine. Am o mireasa de 18 ani cu care voi avea un copil. Ce ziceti de asta?
Doctorul se gandeste un minut si apoi spune:
- Am un prieten mai in varsta care este vanator si nu lipseste de la nici un sezon. Intr-o zi cand se cam grabea a luat umbrela in loc sa ia pusca.
Cand a ajuns in padure, a vazut un iepure care statea langa un rau. Si-a ridicat umbrela, a facut bang si iepurele a cazut mort. Ce zici de asta?
Batranul raspunde:
- Eu as zice ca altcineva i-a omorat iepurele.
Doctorul:
- Exact!

cami
| cami a răspuns:

@Katya, bancul asta il stiu din cls 3. ce mai radeam pe atunci laughing


Un mos si o baba, sot si sotie mor intr-un accident si ajung in Rai. Acolo ingerul de serviciu ii duce pe o plaja plina de palmieri si cu o casa superba si le spune: - Acum tot ce aveti de facut in Rai este sa stati aici si sa va bucurati de toate. Mosul se intoarce catre baba si ii zice: - Vezi ce proasta ai fost? Puteam sa fim aici de 10 ani dar nuuuuu... tu vroiai sa mancam sanatos!

cami
| cami a răspuns:

Katya, ai inteles gresit. Eu voiam sa spun, ca ce bine imi pare ca l-am revazut.

| inna a răspuns:

Banc!

| Rizer a răspuns:

Din cele 145 de cazuri noi de gripă A/H1N1 raportate de Centrul Naţional pentru Boli Transmisibile, 16 au fost înregistrate în judeţul Iaşi, câte 14 în Bucureşti şi judeţul Botoşani, 12 în Dâmboviţa şi Prahova, 11 în Bacău şi 10 în Vrancea, precizează Ministerul Sănătăţii.

Alte cazuri noi de gripă cu virus pandemic au fost confirmate în judeţele Arad, Dolj, Hunedoara, Ialomiţa (câte şase), Sibiu (cinci), Alba, Harghita, Ilfov, Tulcea (câte trei), Argeş, Constanţa, Giurgiu, Olt, Vaslui (câte două), Braşov, Brăila, Cluj, Mureş şi Neamţ (câte un caz).

În urma confirmării de cazuri cu gripă A/H1N1 în colectivităţi şcolare în ultimele 24 de ore, vor fi suspendate cursurile, pentru şapte zile, la Şcoala generală Şoimuş din judeţul Hunedoara, la Liceul Catolic "Timotei Cipariu" şi Şcoala Generală nr. 46 din Bucureşti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

2 blonde stau la semafor. cea din dreapta:
-Uite ce rosu frumos!
-Da...
-O, da uite si ce galben frumos!
-Aha.
-Aaaa uite si ce verde frumos!
-Da, asta intr-adevar e super.
Se face iarasi rosu, blondele stau pe loc. Cea din dreapta:
-A... iar rosul ala... le-am vazut pe toate.Hai sa mergem!hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bula mergea linistit pe strada.Deodata ii vine sa faca treaba mare.Se duce el in niste boscheti, dar mai era cineva acolo.Se duce el la o batranica:
-Buna ziua! am maaaaaaaaare nevoie la toaleta...se poate?
-E urgent?
-Da!
-A...pai nepoata mea sta 4 ore acolo.
Bula ajunge la o biserica, care avea o gaura in tavan.Se urca el pe biserica, iar oamenii de acolo se rugau...:
-Doamne, te rugam, da-ne un semn ca existi!
Bula isi face nevoia...
-Doamne! iti multumim! cu ce te putem rasplati?
Bula:
-Cu niste hartie igienica, va rog!laughingrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cami, sa stii ca eu l-am auzit de-abia in clasa a 8-awinking, oricat de ciudar ar parea...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cami, okwinkingma bucur ca ti-am amintit de elhee hee

| carmelita explică:

Un banc

| carmelita explică:

Un banc...

Întrebări similare