| adellina a întrebat:

Ziceti-mi un film indian la care sa iti vina sa plangi...straight face

Ms:*

19 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

,, Prietenii mei elefantii'' si,, O floare si doi gradinari".

| costyn162 a răspuns:

"Lantul amintirilor"- nu imi plac filmele indiene dar acesta m-a impresionat.

| tim a răspuns:

Vrei sa plangi? cauta-ti sot! Glumeam! Cred ca,, Luky" e cel mai frumos film indian. Dar nu te face sa plangi, cred.Ar mai fi,, E greu sa spui te iubesc'.

| eveline a răspuns:

Cred ca pot sa spun ''cateva''. nu?
-Vandana:X:X
-Lumine ochilor mei(am plans destul, cred ca cel mai mult)
-Taj Mahal
-Lantul amintirilor:X:X
-O floare si doi gradinari.
-Devdaslove struck:Xcel mai frumos
cam astea sunt cele care mi-au placut si la care am planss. Pupps:X

| Decebal a răspuns:

Ta Ra Rum Pum (Totul va fi bine)- din cauza acestui film plang cu lacrimi de crodil :)
Sincer vorbind Ta Ra Rum Pum (Totul va fi bine) e un film ce merita vazut, e o capodopera bazata pe fapte reale in care eroii (o familie de indieni in SUA de azi)traiesc, iubesc si spera in mai bine. Vizionare placuta!
http://www.cinemagia.ro/filme/ta-ra-rum-pum-20498/

| YLLL a răspuns:

Lory1995
la alea ma gandeam si eu:X ma uitam mereu cu tati la elebig grin
:X

| deffect a răspuns:

"Lantul amintiirilor"...inceputulhappy

| jasmine_2952 a răspuns:

Kal hoo naa ho

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lucky: No Time for Love :X
Este superb!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Veer zaara (O iubire de legenda) - o sa te faca sa plangiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O floare si doi gradinari.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Devdas
Kal ho na ho
Veer-Zaara
Lumina ochilor mei
Om Shanti Om
Intreaba ti destinul
My name is Khan

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dragoste neimpartasita e super:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O iubire de legenda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Club 77 hamburg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mama cu orice pret

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dragoste in oglinda (om shanti om)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vandana