| AlexxutzzaPurpleGirl a întrebat:

Ziua de azi are vreo semnificatie pentru voi, e azi vreo aniversare sau ceva?

Răspuns Câştigător
| MonicutZZa a răspuns:

Da, azi eu si iubitul meu am implinit o luna de cand suntem impreuna! :X :X :X

7 răspunsuri:
| Cσσкiє a răspuns:

Da, azi, 17 Februarie 2010, subsemnata Burtoi Andreea Georgiana, în vârstă de 12 ani, clasa a VI - a a ieşit la tablă la matematică pentru a desena un triunghi ABC, apoi construind cu compasul cele 3 bisectoare ale celor 3 unghiuri din triunghiul ABC şi pentru a nota cu I punctul de intersecţie al acestora. M`am descurcat bine happy

| nobody_9468 a răspuns:

Nu...insa are o semnificatie importanta pentru mine, adica azi:am stat suparata aproape toata ziua, iar la sfarsit am alergat dupa un coleg din scoala ca sa'l conving sa'mi spuna ce i-a zis iubitul meu care a zis ceva gen ca s-a convins de mine si de alte prietene si a fost prima data cand l'am vazut negru de furie si tot azi ne'am impacat si toot azi ne'am planificat chiulul pentru vinerihee hee)

Bafta.

| Helvete a răspuns:

Numai O aniversare?! rolling on the floor Nu stiu ce e cu ziua asta, dar numai de aniversari am auzit. E ziua unei colege, ziua unui fost coleg din generala, ziua unei matusi de-a mea si ziua lui Billie Joe Armstrong de la Green Day. Si inca mai astept sa aflu alte zile de nastere pe data asta. laughing big grin

| cretzufinish a răspuns:

Da... e zi de lene, de iarna, de ploaie, de namol...Cam atat happy A fost plina de discutii dar le-am dezbatut ca doar suntem copii marihee hee

| Elena_2807 a răspuns:

Da. E ziua mea si am facut 20 de anisorihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hm, 17 februarie confused. nimic big grin. O zi oarecare, dar cu foarte multe activitati big grin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai e ziua fostului meu prietenhappy