| anonim_4396 a întrebat:

Zone alarm e un firewall bun? Consuma multe resurse sau ce? Cati mb de ram consuma? Ma refer la versiunea free.

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Mie mi s-a parut eficient. Dar consuma multe resurse si e super enervant ca iti pune multe intrebari, iti apar multe ferestre si probleme care necesita raspuns.

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

L-am folosit si nu am fost deloc multumit. E foarte ok firewall-ul de la windows...

| Gabystelistu95 a răspuns:

Nu prea imi place sad mai bun este Outpost Firewall.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu conteaza, multumesc oricum pentru raspunsuri. l-am instalat si consuma intre 2-3 mb ram si nu imi pune multe intrebari daca bifez sa tina minte ce am setat.