| anonim_4396 a întrebat:

Credeți că în februarie o să fie școala tot online?

Atenţie! Problemele medicale necesită asistenţă/consult specializat, vă recomandăm să apelați la acest tip de consult pentru diagnostic și tratament. Sugestiile utilizatorilor TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical.

Psihologii voluntari din secțiunea Coronavirus răspund doar întrebărilor legate de ce simțiți în această perioadă, întrebări care au legătură cu starea voastră psihică în contextul pandemiei.
Pentru informații oficiale despre pandemia de coronavirus folosiți site-ul https://stirioficiale.ro sau alte surse validate de autoritățile statului.
3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Daca o sa traim o sa vedem

| CristiDinBucuresti a răspuns:

A trecut demult februarie, sunte m in iunie, sau la care februarie te referi de anul viitor? Mai e putin si vine 1 iulie.

| Norisor11 a răspuns:

Uasa cum se spune cel mai negru scrnariu este scoala cu 10 15...restul on line dar vom fi prim rotatie.Eu zic ca se revine la scola din moment ce sin 15 in 15 zile apar relaxari...