| Girly97 a întrebat:

Mai este obligatorie masca de protectie in toate spatiile?

Atenţie! Problemele medicale necesită asistenţă/consult specializat, vă recomandăm să apelați la acest tip de consult pentru diagnostic și tratament. Sugestiile utilizatorilor TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical.

Psihologii voluntari din secțiunea Coronavirus răspund doar întrebărilor legate de ce simțiți în această perioadă, întrebări care au legătură cu starea voastră psihică în contextul pandemiei.
Pentru informații oficiale despre pandemia de coronavirus folosiți site-ul https://stirioficiale.ro sau alte surse validate de autoritățile statului.
11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Adica si pe strada.

| darrio2007 a răspuns:

Da, inclusiv pe strada.

| Sofer a răspuns:

Încă este.

| AvalohAlyn a răspuns:

Da,este.
Mie mi se aburesc ochelarii de la ea și e super enervant.laughing

| Werrich a răspuns:

Da, bineînțeles ca este.

| Adrian5575 a răspuns:

Da, inca este obligatorie.

| KR0NSTADT a răspuns:

Excepție face doar spațiul cosmic.

| Mipasususuyamyamyam a răspuns:

Oamenilor care nu traiesc in salbaticie.

| GCV a răspuns:

Trebuie sa o porți peste tot i afara de casa și spațiul cosmicwinking

| alibaba921 a răspuns:

Da, masca este obligatorie atat in spatiile inchise in cat si cele deschise.