Întrebare recomandată | TPU.ro a întrebat:

Ce tip de flori ai creste special pentru jumatatea ta intr-o gradina?

340 răspunsuri:
| sweetyandry a răspuns:

Daca as fi baiat,as cultiva trendafiri,lalele, garoafe, panselute, magnolia, lacramioara. Imi sunt foarte dragi!

| Matei_Nicoleta_1980 a răspuns:

Trandafiri.

| GabrielaCriss a răspuns:

Trandafiri.

| raresandrey a răspuns:

Orice fel de flori dar care sa rasara si sa infloreasca din primavara ( ghiocei)si pana toamna tarziu (crizanteme).

| Trixuleţ a răspuns:

Trandafiri

| Dany_Daniela_1994_N085 a răspuns:

Trandafiri.

| GreenBug a răspuns:

Lacramioara :3

| Ioneeella a răspuns:

Trandafiri de numeroase culori puppy dog eyes

| JustArmy a răspuns:

Regina noptii si orhidee

| fataduuulce a răspuns:

Trandafiri

| IsabelaIssa a răspuns:

De toate, lui ii plac florile.

| RamonRG a răspuns:

Trandafiri albi happy

| Amariei_Ramona_1989 a răspuns:

Trandafiri rosii si albi... dragoste si sinceritate happy

| Chiriac_Robert_Andrei_1988 a răspuns:

Lalele,Trandafiri rosii

| Gabriela-Mihaela_Văscu_1996 a răspuns:

Aş planta o grădină plină cu Regina Nopţii, deoarece seara se deschid şi au un miros foarte puternic şi as aşeza un leagăn în mijlocul grădinii şi mi-aş petrece fiecare seară în braţele iubitului meu în acel leagăn, privind la apus şi spunându-ne vorbe dulci într-un ambient romantic. :*

| iubitha03 a răspuns:

Trandafiri rosii desigur, ei exprima iubire, dragoste si romantism!

| Ade25003 a răspuns:

Pentru jumatatea mea as creste in gradina floarea care-i place ei/lui desigur!

| senstein a răspuns:

Trandafiri albi

| WhisperSsS a răspuns:

Regina noptii.

| Gabriela-Mihaela_Văscu_1996 a răspuns:

Aş creşte o grădină de Regina Nopţii, deoarece au un miros foarte puternic seara atunci când se deschid şi aş amplasa un leagăn în mijlocul grădinii. Şi acolo în acel leagăn mi-aş petrece toate serile, în braţele iubitului privind apusul într-o ambianţă romantică. :*

| doinitsaandronic a răspuns:

Viorelele

| AndreTaylor a răspuns:

Trandafiri in toate culorile care exista!

| dream36 a răspuns:

Garoafe si trandafiri albi

| IFAA a răspuns:

Trandafiri rosii.

| Dulchycha a răspuns:

Trandafiri rosu aprins.

| capitanknife a răspuns:

Trandafiri pentru ca exprima cel mai bine dragostea si puritatea

| Maioru a răspuns:

Regina Noptii

| patricia2 a răspuns:

Eu as alege trandafiri de diferite culori.

| papushikoo a răspuns:

Trandafiri

| Goea_Marian_1975 a răspuns:

Trandafiri rosi si albastrii.