| alexutza222 a întrebat:

1.Baieti, ce credeti despre virginitate?
2.De la ce varsta credeti ca o fata este ciudata daca mai este virgina?
3.Ce ati crede despre prietena voastra daca ati afla ca e virgina?
4.Ce credeti despre virginitatea pana in noaptea nuntii?

Răspuns Câştigător
| DroGhys a răspuns:

1) Virginitatea nu este un lucru rau!
2) Nu exista varsta! Daca esti virgina nu este un lucru rau ba din contra! Ar trebui sa fii mandra!
3) Daca as avea o iubita si as afla ca este virgina as fi cel mai fericit, ar fi o veste super! E cel mai frumos sa fii primul barbat din viata iubitei tale! Asta nu inseamna ca este vreo problema daca nu mai esti.
4) Este o prostie din punctul meu de vedere. Virginitatea nu trebuie sa o tii sau sa o oferi cand spune legea, biserica sau vreo persoana. Virginitatea o oferi cand simti tu ca esti pregatita si cui simti tu ca vrei. De preferat unei persoane pe care o iubesti si te iubeste inapoi. O faci cand simti, nu cand spune cineva sau ceva!

Ai grija de tine si fii mandra ca esti virgina! Banuiesc ca de asta ai pus intrebarea! Si protejati-va pana invatati mai multe!

7 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

1. Spalare a creierul unei societati bolnave mintale
2. 19
3. Nasol, as parasi-o, am avut experienta sexuala cu o virgina, a fost nasol, multa incordare, nu mai vrea asa ceva.
4. Acelasi lucru ca si la punctul 1, si e trist ca sunt destui prosti sa puna botu la vrajeala asta

suntserios
| suntserios a răspuns:

1. ce sa credem, fiecare om e virgin, asta e, e ceva natural.

2. nu exista limita de varsta, fiecare face ce vrea cu corpul sau

3.am o relatie de prea lunga durata incat sa mai fiu in situatia asta

4. e o chestie dusa la extrem. Sexul nu are legatura cu casnicia si cu actele care relglementeaza casatoria. Sexul inseamna legatura intre doua persoane

| mihai69 a răspuns:

1. ce să cred? e oricum un mit...
2. după menopauză;
3. nimic deosebit față de ce credeam înainte să aflu asta;
4. depinde. Dacă nu a făcut nimic, nimic până atunci - ar fi de apreciat, dar pe de altă parte ar însemna și o grămadă de muncă până „învață" tot ceea ce trebuie. Din păcate, azi majoritatea celor ce se pretind a fi „virgine", nu sunt altceva decât false virgine (faux vierges, cum le spun francezii), în fapt ele dedându-se la tot felul de practici sexuale mai puțin sex vaginal cu penetrare! De aia nici nu le suport pe astea care mai vin și aici pe TPU și se laudă cu faze de genu': „mi-a băgat-o doar un pic, dar încă mai sunt virgină"... Da, sigur, in your dreams baby!

| LoveSleep a răspuns:

1.Nu mare scofală
2.Cine a zis că o fată e ciudată dacă nu mai e virgină. Cum am zis mai sus, nu-i mare scofală dacă e virgină sau nu. Nu prea îmi pasă.
3.Nu mare lucru. Nu mai repet iar aceleași chestii.
4.Nu-mi pasă. Nu-i nimic special demn de niciun premiu, dar nici de condamnat.

| SkyPilot a răspuns:

1. Daca este, e frumos. Daca nu, nici o problema.
2. Mai spre 30.
3. Nu mai are cumwinking
4. Demodata. Ar fi mai bine ca partenerii sa se cunoasca dinainte, sa stie exact cu cine se casatoresc.

| Lawliet14 a răspuns:

1. Super
2. Virginitatea nu este o ciudatenie
3. Super
4. Super (puritate; eu nu stiu cum vad femeile acest aspect dar din perspectiva unui barbat cred ca este un lucru de pretuit)

| lolhunter a răspuns:

1. Minunata / O adevarata provocare si un test al controlului de sine

2. Nu exista asa ceva. Un om normal la cap nu are rasp la intrebarea asta.

3. O inteleg, si chiar m-as bucura.

4. Cat timp nu se face abuz, nu vad nimic rau in a nu mai fi virgin in noqptea nuntii (atata timp cat a fost pasiune/dragoste si nu doar placere carnala)