| mickey13 a întrebat:

Aceasta intrebare este adresata fetelor : Va place sa fiti sarutate pe gat (de catre iubit)? Cum va simtiti? (astept raspunsuri de la fete 17-18 ani + ) Multumesc big grin!

Răspuns Câştigător
| CNP a răspuns:

Da, imi place.Ma simt foarte bine, ma simt iubita indiferent de loc sau atmosfera, daca sarutul vine de la persoana draga mie.

5 răspunsuri:
| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

Scuze ca ma bagbig grin. Eu am 16anihee hee. Mie imi place, dar exact cum spunea si @Claudia depinde in ce cadru se intampla.

| Claudia_1526 a răspuns:

Depinde in ce cadru se intampla, daca e un cadru mai intim e ok, dar daca pur si simplu esti pe strada si o saruti pe gat, mai bine nu laughing

| Alinka_4171 a răspuns:

big grin la multe fete gitul este cel mai sensibil loc, si daca saruti primesti placere mare...atit fetele cit si baietii happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intreab-o pe mata, ea sigur stie!

| mickey13 explică:

Mersi pentru raspunsuri si btw daca am am cifra 13 la nickname nu inseamna ca am 13 ani... pentru ala/aia cu raspunsul "inteligent"