| DaveS a întrebat:

Buna TPU...am o intrebare special pentru fetetongue dar si baietii pot spune pareri de ale fetelor cu care is sau au fosthappy
1-cum va place sa fiti sarutate pe gat sau pe sani? doar cu buzele sau si cu limba? ca cu limba ramane umed in urma si nu stiu in ce masura i-ar place unei fete...
2-in ce zone v-a place sa fiti sarutate?
astept rasp doar de la cele cu experientzabig grin
dau fundita pe cel mai complex raspunstongue

Răspuns Câştigător
| madyddd a răspuns:

Buna. interesante intrebarile tale...
sani...Este clar ca aceasta este una dintre zonele in care ai vrea sa o saruti cel mai mult – din fericire, este si o zona foarte sensibila, stimularea ei in mod corect putand sa iti aduca partenera pe culmile extazului. Pentru a nu risca sa le oferi sanilor ei un tratament nepotrivit care sa aiba efectul opus celui scontat, fii delicat! Saruta-i, linge-i si musca-i usor si nu deveni mai agresiv decat daca partenera ta iti cer acest lucru in mod expres. In plus, nu te concentra doar asupra sfarcurilor – vei obtine efectul maxim daca ii vei mangaia sanii in totalitate.
Fiecare femeie are zonele ei preferate, unde ii place sa fie sarutata si mangaiata. Misiunea ta: sa afli care sunt aceste zone secrete! Pe langa cele enumerate anterior, mai sunt si ale cateva parti ale corpului unde in mod cert este bine sa insisti pentru a-ti stimula partenera. Exploreaza-i corpul cu saruturi fine si urmareste-i reactiile: in functie de acestea, iti vei putea da seama unde isi doreste sa insisti si unde este cazul sa o lasi balta. Daca nu te prinzi, o poti oricand intreba in mod direct – cel mai probabil iti va spune, mai ales daca are incredere in tine.
sper ca te-am ajutat. fundita? happy

8 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

1. pe gatulet amandoua si cu limbuta si fara :X Ador saruturile si pupicii pe gat, ma gadila si imi dau fiori in acelasi timp, imi place sa-mi intind gatuletul ca o girafa si sa astept sa fiu kiss kiss :X
2.pe maini, pe spate, pe fata, pe frunte, buze;happy

| madyddd a răspuns:

Multumesc pentru funda acordata. kiss

| ghiCIne a răspuns:

In general, fetelor le place sarutul pe gat - denota ca o doresti, sani(se poate aici si cu limba, dar nu exagerat sa nu devina scarbos).
Depinde si de gusturile ei, vezi cum reactioneaza. daca nu-i place, schimba strategia.

| MaiiaAna a răspuns:

Pe gat love struck. si aici merge si un joculet cu dintii big grin
Pe sani. hmm merge in functie de cat de dragute sunt sarutarile tongue
Dar ar trebui sa o intrebi pe fata ce ii place si ce nu, daca ai dubii, nu pe noiwinking

Dar fi unic si sarut-o unde nimeni n-a mai sarutat-o.winking

| DirectDinBerceni92 a răspuns (pentru MaiiaAna):

Adica mai pe scurt sa o sarute in p^z^a rolling on the floor

| DaveS explică (pentru MaiiaAna):

Ehh oriunde o sarut tot unic si primul ishappy

| MaiiaAna a răspuns (pentru DirectDinBerceni92):

laughing haide mai. nu asta am vrut sa zic straight face Am vrut sa folosesc o expresie dintr-un filmbig grin

| DirectDinBerceni92 a răspuns (pentru MaiiaAna):

Eu l-am ajutat pe om spunandu-i directrolling on the floor.
Excuse moi,Perdoname, Sorry, Scuzebatting eyelashes.