| Simplyy a întrebat:

Acum 2 ani jumate, am fost o saptamana cu un baiat, iar dupa o saptamana ne-am despartit din cauza ca eu eram timida si nu prea stiam ce e aia o relatie. Acum vorbim iar. L-am intrebat: "Ce o sa fie intre noi? O distractie sau ceva serios?". Ma asteptam sa zica: "Nu stiu...", dar mi-a raspuns: "Ceva serios.". Si acum nu stiu... Vorbim in fiecare zi destul de mult, si maine trebuie sa vina la mine la o cafea. Si tot nu pot sa cred ca vom fii impreuna, daca imi trage teapa? Nu vreau asta, avand in vedere ca imi place foarte mult acest baiat, si imi vorbeste atat de dulce! Ce pot spune? E un adorabil. Nu pot sa imi dau seama ce tot ma face sa cred ca mi-ar trage teapa? Vorbesc destul de deschis cu el. Nu il cunosc cine stie ce, dar e indeajuns incat sa pot incepe o relatie cu el. *Funda*

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu ar fi tinut la tine, nu cred ca ar fi vrut sa reinceapa o relatie.happy
Eu zic sa astepti sa vezi ce va urma!happy. Accepta sa fi cu el, poate ca si el vrea o relatie serioasa.
Daca tu tii la el, el tine la tine si amandoi vreti o relatie serioasa, e foarte bine!happy
Eu, una, nu cred ca iti va trage teapa. Dar, in caz ca se intample (sansele sunt micibig grin), e clar ca tipu' nu merita nicio atentie din partea ta.
Bafta!