| anoon a întrebat:

Acum 2 luni am facut petting cu un tip si de atunci am inceput sa ma ingras. Mi-a venit ciclul pe data care trebuia sa vina si m-a tinut normal. Acum trebuie sa-mi vina iar si mi-a intarziat 2 zile. As putea fi insarcinata?

4 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

In situatia descrisa de tine NU, daca fost doar petting.2 3 zile de intarziere nu reprezinta inca o problema.

| Demonull a răspuns:

Mhmm.poate da, poate nu.
depinde dacă a fost doar un petting sau e doar în imaginaţia ta acest petting. aşteaptă.
tic-tac-tic-tac.
sau fă un TEST!

| Vektor a răspuns:

Nici tu nu prea ai fost atenta la orele de botanica?

da, din pacate esti insarcinata. dar stai linistita ca iti va trece pana la prima menstruatie...