| Danut0123 a întrebat:

. Acum 5 zile am facut o masturbare mai de durata si mi s-a umflat penisul bine inteles ca acum nu-l mai am umflat. Dar am observat ca cand decalotez penisul de tot, daca iau pana dupa el pielea mi se trage inapoi pe cap. Este ceva normal?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Bineinteles ca este normal fiindca este pozitia obisnuita, naturala. Este pozitia fireasca a preputiului in stare de repaus si are un rost cat se poate de clar sa revina in pozitia obisnuita si anume cel de a proteja cat se poate de bine pielea fina a glandului.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ti s-a umflat pentru ca l-ai frecat prea mult.Cu pielea este normal sa se ia.Nu mai face ceva la care nu te pricepi.Si pentru care nu esti inca pregatit.

| mihai69 a răspuns:

Da, desigur.

| Emilian65 a răspuns:

Da, este normal ce se intampla cu pielea care acopera capul penisului.

| Danut0123 explică:

Daca iau mana dupa el*

| TipToeThroughTheWindow a răspuns:

Ai facut-o pe masturbare vere, da-i si tu mai usor, ca-ti ia foc scula