| Alxblx a întrebat:

Acum cateva saptamani am facut-o pentru prima data, cand eram in ea nu prea simteam placerea pe care eu mi o imaginam... nici oralul nu era asa cum imi imaginam, iar cand terminam nu simteam?

Răspuns Câştigător
| AndreeaWTS a răspuns:

Poate fi urmarea unei perioade prea indelungate de masturbare.
Pentru că în mintea ta ăsta e singurul mod de comparație. Comparația cu imaginația ta.
Și se întâmplă ca plăcerea obținută prin masturbare să fie mult mai facilă decât sexul propriuzis, iar imaginația să fie mult mai bogată decât realitatea.
O să-ți treacă cu timpul.

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

No si vrei sa zicem? Ai avut asteptari prea mari.

| Alxblx explică (pentru Wr3nch):

E ceva neinregula cu mine?