| sorina18 a întrebat:

Acum ceva timp am avut o mica cearta cu fostul meu prieten si i-am spus"tu numai meriti nimic, esti un om de nimic"sad si am observat ca de atunci s-a schimbat destul de mult.L-am intrebat pe un prieten de al lui de ce se comporta asa si mi-a spus ca la deranjat ceea ce i-am spussad.
As vrea sa imi cer scuze dar nu stiu daca este bine... oricum sincer isi merita acele cuvinte pentru ca si-a batut joc de minesad.
Ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| Gyorgyno a răspuns:

Nu trebuie sa faci nimic, daca te iubeste cu adevarat o sa accepte ceea ce ia-i spus.Stii uneori orgoliul e mai presus de tot.Nu ceda ca nu se merita!

3 răspunsuri:
| JoshuaNNN a răspuns:

Si eu ce sa inteleg, ca te-ai despartit de el si acum sunteti doar amici? Ca vrei sa te impaci cu el? Daca a meritat cele spuse si numai vrei sa ai vreo treaba cu el... doar lasa-l

| neutrino a răspuns:

Mergi inainte, nu inapoi.

| Ghiti2011 a răspuns:

Dupa parerea mea daca zici ca s-a schimbat mult inseamna ca a contat mult parerea ta si totusi tine la tine uni oameni de multe ori nu stiu sa pretuiasca cei mai pretios Parerea mea e ca ar trebui sati ceri scuze intr-un mod in care sasi dee seama ca poate prin felul cum s-a schimbat tea afectat...