| anonim_4396 a întrebat:

Acum doua saptamani sambata am cunoscut un baiat super de treaba.Se cam dadea la mine si eu am mentionat ca am prieten si de atunci nu am mai vorbit.In aceeasi zi m-am despartit de prietenul meu pentru ca m-a inselat.Ce as mai putea face sa mai am contact cu baiatul acesta? Mi-e cam rusine sa ma bag in vorba cu el

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Nu exista nici un motiv care sa te retina in incercarea de a discuta cu acel baiat. Daca reusesti sa discuti cu el ii poti explica care era situatia ta in acel moment si motivul real al refuzului tau. Va intelege mai mult ca sigur si te va aprecia deoarece ai dat dovada de fidelitate fata de iubitul tau pana in momentul in care a intervenit despartirea.Incearca sa repari ceea ce se mai poate deocamdata, deoarece mai mult ca sigur nu te-a uitat. Succes.

1 răspuns: