| pynnk a întrebat:

Acum o luna am cunoscut un baiat pe fb nu ne.am intalnit inca dar imi spune ca vrea sa ne vedem sa fim impreuna.eu am crezut ca este la misto dar de cateva zile m-am indragostit si eu de elcrying mi. a spus ca maine vrea sa ne vedem imi este putin teama nu stiu ce sa fac sa nul dezamagesccrying o prietena imi spune sa ma intalnescu cu el ca n-am nimic de pierdut mas duce dar mie ca o sa imi placa si mai mult de el si daca lui nu o sa ii placa de minecrying ce fac? va rog sa ma ajutati fara raspunsuri la misto va rog frms puppy dog eyes multumesc:*

5 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Asa cum tu ai emotii,are si el.
Desi facebook-ul e foarte primejdios,imi imaginez ca ai luat o decizie corecta,pe mine doar asta m-ar stresa.
In rest,nu incerca sa pari alta,fii tu asa cum esti, cu zambetul si dragalasenia ta si lasa-l sa te descopere incet, incet.
Fii cat mai calma si degajata si totul va merge bine.
Mult noroc!

| toxik a răspuns:

Intalneste`te cu el.winking daca si lui ii va placea de tine atunci va fi ceva frumos intre voi love struck. de indata ce si el vrea sa se intalneasca cu tine inseamna ca si el te simpatizeaza happy parerea mea happy

| Melissa_5072 a răspuns:

Nu poti spune ca esti indragostita inca. Nu l-ai cunoscut fata in fata, si pana nu se intampla treaba asta, nu ai de unde sa stii daca il placi cu adevarat sau nu. Nu iti mai face atatea probleme. Probabil si el gandeste la fel ca tine. Veti decide impreuna daca exista ceva intre voi sau nu. Prietena ta are dreptate. Nu ai nimic de pierdut.

| VincentVlnt a răspuns:

Incercarea moarte n-are big grin Du-te la el nu ai nimic de pierdut xD

| Biscuiteee a răspuns:

Intalneste-te cu el...
+Daca lui ii place de tine nu ai de ce sa-ti fie teama
Bafta;*