| anonim_4396 a întrebat:

Acum o sap si ceva am fost la prietenul meu acasa si ne-am sarutat pana am ramas aman2 in chiloti. el era deasupra mea si m-am simtit [uda]... cred ca era de la aman2 pentru ca penisul lui era exact in zona unde eram uda. el a spus ca nu are cum sa fie de la el si nu am cum sa raman gravida deoarece el a miscat mana si probabul chilotii mei sau udat tot de la mine. e posibil sa fi ramas gravida? ciclul nu mi-a venit si de aia intreb. el spune ca totusi sunt 2 perechi de chiloti si mai suntem si virgini.

8 răspunsuri:
| Analytical a răspuns:

Nu e posibil. nu cred.

| DNSK a răspuns:

Cine v-o spus voua k daca sunteti virgine, din prima nu puteti ramane insarcinate? cea mai mare prostie! poti, cum dracu nu? cat despre intrebarea ta, poate sa fie o raceala, o dereglare hormonala, dar nu si sarcina! bafta

| Alex_1359 a răspuns:

Nu este posibil! stai linistita :* bafta

| Saammyyy a răspuns:

Daca esti virgina nu ai patit nimic))

| AdrenalinaPuraLaMaXim a răspuns:

Nu! probabil ca ai o intarziere.winking

| FiTzOSsu a răspuns:

Normal ca nu esti gravida! daca o faceati si isi dadea drumul da dar asa nu e nici o problema te-ai excitat si te-ai udat e ceva normal

| WeAreYoung a răspuns:

Daca penisul nu a penetrat vaginul atunci nu ai cum sa fi insarcinata. Dar ca sa stai linistita mai bine ai face un test de sarcina.

| Anonim4231 a răspuns:

Nici nu are cum sa fii gravida odata ce nu ati facut straight face