| Andrei101010 a întrebat:

Acum un an am fost impreuna cu o fata.Insa peste cateva luni am cunoscut o alta fata.Cei drept mai urata dar imi placea felul ei de a gandii.Dar le voiam pe amandoua.Nu voiam sa o pierd nici pe prima care desii era timida si nu stia sa se poarte in societate era frumoasa. Cealalata era populara chiar daca nu arata bine la fizic.Am incercat sa stau doar cu cea timida si frumoasa si i-am explicat ca trebuie sa fie mai sociabila sa se poarte altfel.Intr-un sfarsit a aflat ca sunt cu inca cineva si mi-a dat papucii.Totusi stiu ca a suferit dupa, pentru ca a fost prima ei relatie, am vazut cum plangea.Asa ca mi-am continuat relatia cu cealalta fata dar intr-un fel sau altul inca ma mai gandesc la cealalta.Am vazut ca mi-a dat block si m-a durut. Dupa pusese poze cu ea si parca era si mai frumoasa.Si am incercat sa vb cu ea dar imi vb in sictirDaca imi vb frumos mai mult ca sigur eram din nou impreuna.Acum am observat ca are prieten de cateva luni bune.Nu credeam ca o sa poata sa-si gaseasca pe cineva asa repede.

5 răspunsuri:
| վፀiፀፀ a răspuns:

Ai facut cel mai urat lucru ca ai incercat sa fii cu 2 fete deodata. Ai idee cum s-a simtit prima ta iubita? Faptul ca i-ai facut asta, aceasta si-a pierdut de tot increderea in tine si nu o sa mai vrea niciodata sa fie cu tine. Avand in vedere faptul ca e frumoasa, normal ca si-a gasit pe cineva, credeai ca va sta sa te astepte pe tine? Sa fie roata ta de rezerva? Nu! Nici o fata nu o sa faca asta, oricat de timida ar fi, altul o apreciaza asa cum e. Acum, obisnuieste-te cu alegerea facuta si stai cu cea urata.

| Giulia97Anna a răspuns:

Ti-a trebuit urata, acum stai cu ea ca sa-ti tina de urat laughing stii vorba aia laughing si uite-o pe frumoasa cum e fericita cu altcineva, si altcineva nu esti tu...

| neutrino a răspuns:

Fetele sunt mult mai istete decat cred unii baieti. Pe viitor poate ca nu mai uiti acest lucru si pui si o intrebare.

| SkyPilot a răspuns:

Asta este viata. Ai facut o alegere, prima fata a fost ranita, fiind prima relatie probabil ca nu te va ierta niciodata si sa nu te astepti sa te priveasca altfel decat cu dispret. Inapoi in mod clar nu mai poti sa o ai.

| Ycu a răspuns:

Ai vrut să arați la toată lumea ce om ești? Sau ai și o întrebare?