| Lalala a întrebat:

Acum un minut m-a sunat o prietena si mi-a spus ca la vazut pe baiatul de care imi place mie...la mine in oras si el mi-a zis ca a plecat la bucuresti...de ce m-a mintit?cryingcrying

Răspuns Câştigător
| Adina a răspuns:

Hey aiurea treaba straight face
Suna`ti prietenu` si vb cu el. spune`i ca`ai aflat ca` nu`i la bucuresti...
Zi ca` vrei sa aflii motivu pentru care te-a mintit...nu te iubeste sau ce...
Cand tu il iubesti el face asatongue
Sper sa fie totul ok.straight face

2 răspunsuri:
| TąNyą a răspuns:

Pt că nu-i pasă de tine, nu voia să te vadă sau n-avea chef de tine sau. altceva.

Hmm nu cred că-i place de tine altfel nu te mai minţea. Încearcă să-ţi ie gândul de la el şi să cauţi un băiat care te merită şi nu te minte

Baftă.

FantaSZy.

| shtephie a răspuns:

Nu-i pasa de tine!