| anonim_4396 a întrebat:

Salut.
In urma cu o zi am iesit cu baiatul de care imi place, inca 3 baieti si inca 4 fete pe afara.
El tot voia sa se puna langa mine dar intervenea o fata intre noi, si odata s-a impins (nu tare) in mine.
O prietena mi-a spus ca se uita atent la mine...
Eu i.am zis ca de ce nu ma mai urmareste pe Instagram si mi-a spus ca nu a mai intrat de foarte mult timp pe el,ba chiar mi.o aratat ca nu mai are aplicatia in telefonul lui (aici a mintit deoarece ia vazut povestea unei prietene, nu inteleg de ce a mintit).
Cand am plecat un baiat m.a imbratisat si el se uita la noi si doar mi.a facut cu mana si o zis,, pa" si se uita atent la mine.
Daca ma place cu adevarat nu isi instala aplicatia si ma uramarea din nou?

Răspuns Câştigător
| petitconseil a răspuns:

Baiatul ala nu e pregatit de o relatie,se vede clar din povestirea ta.Dar daca tu chiar il placi, asa cum spui, propune-i o plimbare, singuri, si vezi si tu ce e in mintea lui.Si nu te mai lasa imbratisata de altii,daca tu il placi pe el, pentru ca el chiar lucrul asta nu il intelege, de ce te-ai lasa tu stransa in brate de altcineva, si de ce il pui sa te urmareasca pe Instagram, din moment ce ai alti ''admiratori''De asta el e nehotarat in privinta ta si te mai si minte.Succes!

4 răspunsuri:
| sofisis a răspuns:

Fereasca...asa se pune acum problema la voi pustimea? Daca ma place isi instaleaza Instagram si imi da follow? Pe bune? Ce trist. Zau!
Daca te place ar trebui sa faca o miscare in sensul asta. Sa iti caute compania, sa vrea sa fie in preajma ta, sa te atinga...chestii de genul asta. NU sa iti dea follow pe Instagram.
Si eu cred ca e inca nehotarat. Te simpatizeaza dar sta la distanta momentan. Poate asteapta si el un semn de la tine

| ywar a răspuns:

Pe vremuri daca placeai o fata o scoteai la cofetarie. E adevarat, pe vremea aia nu prea se gaseau prajituri, oferta era limitata. Azi ne urmarim pe Instagram... Urmariti-va si pe urma veti fi urmariti! Poate, poate niste cazuri de disparitie!

| munteanuionvictor a răspuns:

Mie nu prea îmi place aplicația.

| Andrey_Matey_1999 a răspuns:

Daca lui ii placea de tine se dadea in vorba cu tine si isi instala iar aplicatia...