| LoveAndLove2000 a întrebat:

Acum vreo 2 ani m-am indragostit de un baiat. Timpul a trecut, iar vara trecuta m-am certat sa zicem cu el.....am incercat sa-l uit si nereusind asta am vrut sa traiesc cu impresia ca m-am indragostit de alt baiat pana cand chiar mi se intamplat cu adevarat asta. Cand am avut banchetul mi-am dat seama ca de fapt chiar m-am indragostit de el, iar ieri m-am intalnit cu celalalt baiat si mi-am dat seama ca si pentru el mai simt ceva. Intrebarea mea este : Oare chiar m-am indragostit cu adevarat de al doile baiat?

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Numai tu poti sti acest lucru, daca ai sau nu suficienti fluturasi pentru ambii baieti.