| anonim_4396 a întrebat:

Deci..nu prea stiu cum sa incep.Deci de 2/3 ani, mie imi placea de un baiat care venea doar in vacante la bunici.Si acum 2/3 ani el nu stiu si el ma placea adica ma tinea de mana, a incercat sa ma ia in brate si tot asa.Dar. problema este ca vara trecuta ne-am mai certat si acum iarasi a venit.Si astazi m-am intalnit cu el si a fost asa:Ceau..si ea ma scanat si a spus ceau si gata eu am plecat.Nu stiu ce simt, de fapt nu mai stiu nimic.:-s.Nu cred ca el ma mai place sau asa dar de fiecare data cand ma vad cu el ma tot priveste in ochii si asa.Am avut impresia ca ma place dar ACUM nu mai cred.Asept raspunsuri.DAU FUNDA!

3 răspunsuri:
| florentina_9904 a răspuns:

Buna incearca si tu sa te bagi in deama cu el si intreaba-l daca e suparat pe tine daca zice da intreaba-l de ce si daca zice nu invita-l si tu la o plimbare dar ia-l tu de mana de data asta succes! sper sa mearga

| AndraMex3 a răspuns (pentru florentina_9904):

Dar sunt rusinoasa si nu cred ca o sa mearga.sad

| florentina_9904 a răspuns:

Incercarea moarte n-are intreaba-l macar daca e suparat