| chiftelutacrocanta a întrebat:

Ai primit vreodata vreo scrisoare de dragoste de la vreun/vreo admirator/admiratoare secret/a?

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cateodata mai primesc dar sunt vrajeli virtuale atat, real nu am primit niciodata asa ceva

| Mayhem666 a răspuns:

Am primit o scrisoare de dragoste cand eram in clasa a 2-a sau a 3-a, dar nu era de la o admiratoare secreta, era de la o colega de clasa, care inainte sa plecam acasa, mi-a dat-o si a spus ca sa o citesc abia dupa ce pleaca ea.

| Lawliet14 a răspuns:

E foarte dragut, dar cred ca nu.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Nu n-am primit scrisoare de la un admirator secret, un gest ca asta e destul de romantic desi ma indoiesc ca astfel de chestii se mai fac si in prezent.

| Mussette a răspuns:

Da, anul trecut. Nu stiu cat de secret era ca mi-a dat personal scrisoarea, cred ca mai mult era rusinos. rolling on the floor

| AnthonyWhite a răspuns:

Niciodata vreodata cumva undeva

dar biletele da big grin!

| Nita_Dana_2000 a răspuns:

Cand eram mai mica tot asa un admirator