| madamadalinuta a întrebat:

Ai putea avea o relatie cu o fata, cu aparat dentar? sau: ati sarutat vreodata o fata cu aparat? sau ati saruta una?

Răspuns Câştigător
| NascutSaFiuTrist a răspuns:

Porto89 u cred ca ai intretinut relatii sexuale cu peria de sarma de ai pl franjurii. Te uiti prea mult la filme porno. Si vreau sa zic ca eu as saruta o fata cu aparat dentar, nu vad care e problema daca are aparat dentar, e tot om si ea. Nimeni nu-i perfect fiecare avem cate ceva cu care nu suntem prea mandrii.

12 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Si cu pistrui, si balbaita sa fie, de ce nu? Adica mie chiar imi plac pistruiatele.hee hee
Pup fata care imi place. Da' eu sunt casatorit, asa ca o pup pe sotia mea (care nu are aparat dentar, nu e balbaita si nu are pistrui). Asa s-o nimerit. :-\

| lplostonyou a răspuns:

Buna,am avut si e foarte ok si in plus mie imi par foarte sexy si atragatoare fetele cu aparat dentar, da acum ce sa zic asta depinde de baiat, sunt fel si fel de baietihappy

| porto89 a răspuns:

Eu am intretinut relatii sexuale orale cu una si acum am pla franjuri rolling on the floor sa curga stupideleeeeee \dancing

| porto89 a răspuns:

Era la caterinca pla mea ce sa cer de la voi. 3 amuzante care respect restul intre 12 si 15 ani care habar nu au ce e o gluma.inchei subiectul oh go on puteti da 1000 de stupid ca tot mi se rupe pla! peria de sarma auzi laughing

| didiDia a răspuns:

Eu sunt fata, nu baiat, dar iti spun ceva: daca si aparatul dentar ajunge sa fie motiv ca un baiat sa nu vrea sa fie cu tine, atunci sa se duca toti baietii si barbatii in pustiu si sa stea singuri. Aparatul dentar nu e motiv ca sa nu te iubeasca un tip. Succes!

| TheRocker16 a răspuns:

Hi^^. da ai putea avea o relatie cu ea daca tu chiar o iubesti. si au ar trebui sa te impiedice acest "defect" al ei. sunt fata. si m'as simti ciudat daca un baiat mi'ar spune ca nu vrea sa fie cu mine ca am aparat dentar. raised eyebrows suna cam penibil. sa ii spui asta. daca pe tine chiar te deranjeaza faza cu aparatul. atunci cand ai sa o refuzi. spune-i altceva. nu asta. sper sa iti fie de folos. ^^

| LickyTongue a răspuns:

Voi nu va dati seama ca fata abia si-a pus aparat dentar, si ii e rusine, si cauta alinare, dar iti dau un sfat: nu cauta pe site-uri, forumuri, etc., nu prea conteaza aparatu dentarbig grin, in unele cazuri te face chiar mai sexybig grin

| Skyring a răspuns:

Mie imi place chiar, hehe.

| Gasy a răspuns:

As putea avea si as putea sa osarut caci nu imi este rusine si daca it place o fata sa iti place asa cum este.

| 112garcea a răspuns:

Da.conteaza nu frumusetea prea mult dupa parerea mea.conteaza sufletul. fundita?

| mimimaria a răspuns:

De ce nu? Ce diferente sunt intre o fata cu apart dentar si una fara? Mai ales ca un aparat dentar nu este un lucru permanent, pentru ca la un moment dat se da jos. Daca iti place de acea persoana care poarta aparat dentar nu are de ce sa te deranjeze ca in poarta.pup

| marek a răspuns:

Da. Mie chiar imi plac fetele cu aparat dentar.big grin Mi se par mai dragute.