| lov318 a întrebat:

Ati sarutat vreodata o persoana cu aparat dentar, daca da, este vreo diferenta?happy

10 răspunsuri:
| Dek a răspuns:

Prietena mea are aparat dentar si chiar nu exista nici o diferenta. Nu se simte delochappy Sper ca te-am ajutat!

| Brâncuşi a răspuns:

Wow...Eu nu dar simt ca este o senzatie foarte placuta, de cand caut o fata cu aparat dentar sa vad si eu cum estewinking Nu ca miar place dar vreau doar sa vad cum estewinking Stiti pe cineva? Femeia de serviciu? thinking>

| gabby269 a răspuns:

Eu am aparat dentar,si nimeni nu s`a plans, eventual, daca zambeam la un moment dat, dar asa nulaughing pentru ca atunci cand te saruti nu ai treaba cu dintii, doar cu buzele si eventual limba, deci nu deranjeaza pe nimeni.La inceput il intrebasem pe respectiv daca il incurca laughing si a inceput sa rada, a zis ca nu, si acelasi raspuns mi-a dat si el, ca nu are treaba cu dintii, deci, e ok tongue

| Drawings a răspuns:

Esti funny, nu ii nici o diferenta :*

| Anacond3 a răspuns:

Te vei electrocuta laughing (glumesc) Nu e nici o diferenta, feelingul este acelasi. Daca vel atinge cu limba dintii vei simti sarmele laughing Incercarea moarte n-are tongue

| Pericoldeexplozie a răspuns:

Nu mam sarutat niciodata cu un baiat cu aparat dentar dar mai facut curioasalaughing

| alecsa25 a răspuns:

Depinde cum saruta persoana big grin Aparatul dentar nu are treaba.