| Ṕαᾔḓεмḯḉ a întrebat:

Ai urmatoriu scenariu: Prietena/Fwb/Ce o mai fi vine la tine acasa(tu esti tipul adica), intr-o zi. Pe la pranz. Sunteti doar voi doi acasa si aveti timp pana pe la 7 seara sa zicem. Faceti voi ce faceti. Si ajungeti sa va pupati si pipaiti intens. Un fel de preludiu. Problema e ca aman2 aveti in jur de 16 ani. Iar la varsta asta in marea parte a cazurilor, treaba nu trece mai departe de un preludiu intens, cu eventuale dureri de **** dupahappy. Intrebarea mea este : Cum ai putea sa faci trecerea de la acest preludiu, la o partida de dragoste sau oral, trecere care ar sa vina natural, fara neaparat sa spui cv gen: Hai sa ne ***?

6 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

Pur si simplu, vine de la sine. Ori fii indraznet

| Aasdfghj a răspuns:

rolling on the floor)) Dar nu trebuie sa-i spui. O dezbraci si o saruti si treci la treaba.

| mihai69 a răspuns:

Da' ce te face să crezi că e nevoie de cuvinte?!? Fără „scenariu" nu știi ce să faci?winking

| neutrino a răspuns:

Dupa preludiu treci mai departe fara sa spui nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii pui usor mainile pe cap si o impingi in jos. Cuvintele sunt supraestimate.

| bobbyG a răspuns:

Da-i bluza jos incepe usor sa o saruti pe sani, dupa iti dai si tu bluza(sau poate chiar ea ti-o da jos) si tot asa, vezi si tu ce se intampla, bafta!